Promocje
Kołnierz ortopedyczny Laerdal dla dorosłych
Kołnierz ortopedyczny Laerdal dla dorosłych
42,00 zł 39,00 zł
szt.
Kołnierz ortopedyczny Laerdal dla dzieci
Kołnierz ortopedyczny Laerdal dla dzieci
42,00 zł 39,00 zł
szt.
Rurki  krtaniowe - 3 szt. zestaw ratunkowy pacjent dorosły
Rurki krtaniowe - 3 szt. zestaw ratunkowy pacjent dorosły
293,00 zł 263,70 zł
szt.
Producenci
Dostępność starego sklepu www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl

W związku ze zmianą dostawcy usług internetowych i długim czasem oczekiwania na pojawienie się domen w sieci  zdecydowaliśmy się na zakupienie nowych domen. Stary sklep (www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl) został przekopiowany na naszą domenę www.sezam24.eu, żeby nie stracić opisów i tam sobie funkcjonuje, ale nie jest uzupełniany i ceny mogą być nieaktualne. Nie przekopiowała się też duża część zdjęć.  

Sklep, który obecnie Państwo odwiedzacie funkcjonuje na dwóch domenach, starej: www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl, pod którą był dostępny w sieci prawie 7 lat oraz nową z rozszerzeniem com.pl, która została wykupiona w związku z problemami z widocznością starej domeny z rozszerzeniem .pl w sieci. Wszystkie zmiany wynikają ze zmiany dostawcy usług internetowych i przeniesienia sklepu i domen na serwery innego dostawcy.

Ponieważ wszystkie zmiany miały miejsce w okresie ostatnich 3 tygodni w najbliższym czasie będzie samoczynnie następowała w wyszukiwarkach wymiana linków i należy się liczyć z tym, że stare linki będą nieaktywne.  Bardzo przepraszamy za tę niedogodność, ale zmiana serwera była koniecznością. 

Nowy sklep oferuje zdecydowanie więcej możliwości i jak się wydaje jest się po nim łatwiej poruszać.

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl